MANICURE HYBRYDOWY

czas trwania 1 dzień, 6h, koszt 450 zł cena netto

Manicure hybrydowy jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które chciałyby przez długi czas cieszyć się pięknie wyglądającymi zadbanymi paznokciami. Różni się on od manicure klasycznego tym, że każda z warstw specjalnych lakierów jest utwardzana pod lampą UV. Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy trwa nawet do 3 tygodni.

 

Na kurs prosimy przyprowadzić własne modelki.

PROGRAM KURSU

Program kursu:

- wprowadzenie - budowa paznokcia

- choroby paznokcia

- sterylizacja i nabór narzędzi do pracy

- zapoznanie z produktami

- przygotowanie płytki paznokciowej

- prawidłowa aplikacja bazy i wyrównanie płytki paznokciowej

- aplikacja koloru

- pokrycie topem

- prawidłowe usuwanie hybrydy z płytki paznokciowej

 

Na kurs prosimy przyprowadzić własną modelkę

INFORMACJE O KURSIE

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, produkty wliczone są w cenę kursu. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Do dyspozycji mamy nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach max 4 osobowych. Kursanci otrzymują komplet materiałów szkoleniowych. Na zakończenie kursu wystawiany jest Certyfikat w języku polskim jest również możliwość domówienia certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą 50zł. Szkolenia odbywają się przy ulicy Bohaterów Warszawy 109-4 w Szczecinie w Centrum Szkoleniowym Klinika Urody CMC.

W celu rezerwacji terminu szkolenia należy wpłacić zadatek bezzwrotny w wysokości 20% ceny netto kursu. W przypadku dokonania przez Kursanta przedpłaty zadatku na poczet szkolenia i rezygnacji z udziału w nim. Kursantowi nie przysługuje zwrot wpłaconego zadatku. Zadatek należy wpłacić maksymalnie tydzień po wcześniejszym ustaleniu terminu kursu na konto

Celina Milejko al. Bohaterów Warszawy 109-4
70-371 Szczecin
Bank PEKAO SA IV Oddział w Szczecinie
Nr konta PL 77 1240 3930 1111 0010 0477 9701 przelewy w PLN

W części praktycznej modelki są zapisywane przez Centrum Szkoleniowe CMC jest również możliwość przyjścia z własną modelką należy jednak zgłosić to wcześniej 506 509 225, 91 4850 020 wyjątkiem są kursy jednodniowe gdzie kursant musi sam przyprowadzić !. Modelki opłacają jedynie symboliczną kwotę za zużycie materiału. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzyma 5% rabatu na zakupy w naszej Hurtowni Kosmetycznej znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej 77 w Szczecinie. W celu wystawienia Faktury należy doliczyć do ceny netto 23% V.