MANICURE KOMBINOWANY

czas trwania 1 dzień, 6h, koszt 450 zł cena netto

Kurs przeznaczony jest dla osób, które odbyły już podstawowe szkolenie z zakresu manicure i pracowały z frezarką.  W tym manicurze chodzi o to, aby precyzyjnie odepchnąć, wyciąć oraz wyfrezować skórki wokół paznokci. Na opracowany paznokieć nakłada się pod skórki starannie hybrydę. W cenę kursu wliczone są wszelkie materiały szkoleniowe, produkty, narzędzia wykorzystywane do zabiegu.  Na koniec kursu zostaje wydany Certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Na kurs prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.

PROGRAM KURSU

Część teoretyczna:

- zasady BHP

- dezynfekcja i sterylizacja

- anatomia i zmiany chorobowe

- wskazania i przeciwskazania

- omówienie preparatów i aparatury

Część praktyczna:

- przygotowanie stanowiska pracy

- manicure frezarką ( dobór odpowiednich frezów )

- manicure kombinowany – zastosowanie odpowiednich narzędzi i technik dla perfekcyjnej aplikacji lakieru

- aplikacja lakieru hybrydowego pod skorki

- usuwanie hybrydy

INFORMACJE O KURSIE

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, produkty wliczone są w cenę kursu. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Do dyspozycji mamy nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach max 4 osobowych. Kursanci otrzymują komplet materiałów szkoleniowych. Na zakończenie kursu wystawiany jest Certyfikat w języku polskim jest również możliwość domówienia certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą 50zł. Szkolenia odbywają się przy ulicy Bohaterów Warszawy 109-4 w Szczecinie w Centrum Szkoleniowym Klinika Urody CMC.

W celu rezerwacji terminu szkolenia należy wpłacić zadatek bezzwrotny w wysokości 20% ceny netto kursu. W przypadku dokonania przez Kursanta przedpłaty zadatku na poczet szkolenia i rezygnacji z udziału w nim. Kursantowi nie przysługuje zwrot wpłaconego zadatku. Zadatek należy wpłacić maksymalnie tydzień po wcześniejszym ustaleniu terminu kursu na konto

Celina Milejko al. Bohaterów Warszawy 109-4
70-371 Szczecin
Bank PEKAO SA IV Oddział w Szczecinie
Nr konta PL 77 1240 3930 1111 0010 0477 9701 przelewy w PLN

W części praktycznej modelki są zapisywane przez Centrum Szkoleniowe CMC jest również możliwość przyjścia z własną modelką należy jednak zgłosić to wcześniej 506 509 225, 91 4850 020 wyjątkiem są kursy jednodniowe gdzie kursant musi sam przyprowadzić !. Modelki opłacają jedynie symboliczną kwotę za zużycie materiału. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzyma 5% rabatu na zakupy w naszej Hurtowni Kosmetycznej znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej 77 w Szczecinie. W celu wystawienia Faktury należy doliczyć do ceny netto 23% V.