LVL LIFTING RZĘS

czas trwania 1 dzień 6h, koszt 490 zł cena netto

Lifting rzęs - to delikatny, prosty i niezwykle popularny zabieg.Rzęsy są podnoszone od samego korzenia stosując unikalne lokówki silikonowe do tworzenia iluzji długości i objętości, która będzie trwać do 7 tygodni. Idealny dla tych klientów, którzy chcą wzmocnić i podkreślić oczy, ale nie potrzebują lub nie chcą rozszerzenia. Jest to prosty, bezpieczny i skuteczny sposób, aby poprawić wygląd oka. W cenę kursu wliczone są wszystkie preparaty i narzędzia.
Na kurs należy przyprowadzić własne modelki.

PROGRAM KURSU

Program szkolenia:

Część teoretyczna

- zasady BHP w gabinecie kosmetycznym

- środki dezynfekcyjne i ich zastosowanie

- wskazania i przeciwskazania do wykonania zabiegu

- anatomiczna i chemiczna budowa rzęs

- keratyna i łuska włosa i ich funkcje

- omówienie produktów, kosmetyków i ich zastowanie

- charakterystyna zabiegu i omówienie poszczególnych etapów

Część praktyczna

- przygotowanie klientki do zabiegu - przeprowadzenia wywiadu określenie celu zabiegu

- demakijaż, oczyszczenie skóry i odtłuszczenie obszaru zabiegowego

- wskazania do pielęgnacji domowej

 

INFORMACJE O KURSIE

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, produkty wliczone są w cenę kursu. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Do dyspozycji mamy nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach max 4 osobowych. Kursanci otrzymują komplet materiałów szkoleniowych. Na zakończenie kursu wystawiany jest Certyfikat w języku polskim jest również możliwość domówienia certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą 50zł. Szkolenia odbywają się przy ulicy Bohaterów Warszawy 109-4 w Szczecinie w Centrum Szkoleniowym Klinika Urody CMC.

W celu rezerwacji terminu szkolenia należy wpłacić zadatek bezzwrotny w wysokości 20% ceny netto kursu. W przypadku dokonania przez Kursanta przedpłaty zadatku na poczet szkolenia i rezygnacji z udziału w nim. Kursantowi nie przysługuje zwrot wpłaconego zadatku. Zadatek należy wpłacić maksymalnie tydzień po wcześniejszym ustaleniu terminu kursu na konto

Celina Milejko al. Bohaterów Warszawy 109-4
70-371 Szczecin
Bank PEKAO SA IV Oddział w Szczecinie
Nr konta PL 77 1240 3930 1111 0010 0477 9701 przelewy w PLN

W części praktycznej modelki są zapisywane przez Centrum Szkoleniowe CMC jest również możliwość przyjścia z własną modelką należy jednak zgłosić to wcześniej 506 509 225, 91 4850 020 wyjątkiem są kursy jednodniowe gdzie kursant musi sam przyprowadzić !. Modelki opłacają jedynie symboliczną kwotę za zużycie materiału. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzyma 5% rabatu na zakupy w naszej Hurtowni Kosmetycznej znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej 77 w Szczecinie. W celu wystawienia Faktury należy doliczyć do ceny netto 23% V.