HENNA BRWI I RZĘS ORAZ REGULACJA

czas trwania 1 dzień, 4h, koszt 300 zł cena netto

Henna jest zabiegiem, który delikatnie i naturalnie farbuje włoski brwi i rzęs. Dzięki zabiegowi uzyskuje się efekt  kruczoczarnych rzęs jest to świetna alternatywa na lato gdy nie wykonujemy pełnego makijażu. Kolor henny zostaje indywidualnie dobrany do typu urody modelki. Efekt utrzymuje się przez 3-4 tygodnie. Podczas szkolenia kursanci poznają prawidłowe techniki stylizacji łuku brwiowego oraz koloryzacji brwi i rzęs.

 

Na kurs prosimy przyprowadzić własne modelki.

PROGRAM KURSU

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

  • · wskazania i przeciw skazania do wykonania zabiegu
  • · higiena i dezynfekcja w gabinecie kosmetycznym
  • · omówienie rodzajów henny
  • · częstotliwość wykonywania zabiegu
  • · pielęgnacja domowa

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

  • · wykonanie demakijażu
  • · dobór odpowiedniej henny
  • · prawidłowa technika farbowania brwi i rzęs
  • · zmycie henny po zabiegu
  • · wykonanie regulacji łuku brwiowego

Terminy szkoleń ustala siê drogą telefoniczną 506 509 225, 091 485 00 20

Na koniec szkolenia wydawany jest imienny Certyfikat w j.polskim ( jest możliwość w innym języku j.angielskim  za dodatkową opłatą 50zł)

INFORMACJE O KURSIE

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, produkty wliczone są w cenę kursu. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Do dyspozycji mamy nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach max 4 osobowych. Kursanci otrzymują komplet materiałów szkoleniowych. Na zakończenie kursu wystawiany jest Certyfikat w języku polskim jest również możliwość domówienia certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą 50zł. Szkolenia odbywają się przy ulicy Bohaterów Warszawy 109-4 w Szczecinie w Centrum Szkoleniowym Klinika Urody CMC.

W celu rezerwacji terminu szkolenia należy wpłacić zadatek bezzwrotny w wysokości 20% ceny netto kursu. W przypadku dokonania przez Kursanta przedpłaty zadatku na poczet szkolenia i rezygnacji z udziału w nim. Kursantowi nie przysługuje zwrot wpłaconego zadatku. Zadatek należy wpłacić maksymalnie tydzień po wcześniejszym ustaleniu terminu kursu na konto

Celina Milejko al. Bohaterów Warszawy 109-4
70-371 Szczecin
Bank PEKAO SA IV Oddział w Szczecinie
Nr konta PL 77 1240 3930 1111 0010 0477 9701 przelewy w PLN

W części praktycznej modelki są zapisywane przez Centrum Szkoleniowe CMC jest również możliwość przyjścia z własną modelką należy jednak zgłosić to wcześniej 506 509 225, 91 4850 020 wyjątkiem są kursy jednodniowe gdzie kursant musi sam przyprowadzić !. Modelki opłacają jedynie symboliczną kwotę za zużycie materiału. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzyma 5% rabatu na zakupy w naszej Hurtowni Kosmetycznej znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej 77 w Szczecinie. W celu wystawienia Faktury należy doliczyć do ceny netto 23% V.