RZĘSY 1:1

czas trwania 1 dzień 6-8h, koszt 750 zł cena netto

Która kobieta nie chciałaby mieć pięknych oczu i uwodzicielskiego spojrzenia?

Dzięki szkoleniu nauczysz się aplikować rzęsy tak aby spojrzenie stało się wyraziste oko optycznie powiększone a rzęsy staną się wydłużone i pogrubione. Metoda polega na doklejeniu pojedyńczej sztucznej rzęsy do naturalnej. Kurs skierowany jest dla osób nieposiadających doświadczenia jak również dla tych, które posiadają braki w posiadanej wiedzy. Zabiegi wykonywane są pod czujnym okiem instruktora.

 

Na kurs prosimy przyprowadzić własne modelki.

 

PROGRAM KURSU

Część teoretyczna:

- BHP w abinecie kosmetycznym

- budowa oka

- omówienie produktów kleje, rzęsy, narzędzia

- przeciwwskazania do wykonania zabiegu

- omówienie usuwania rzęs

- analiza kształtu oka klientki

Część praktyczna:

- praca na modelce

- pielęgnacja rzęs założonych

INFORMACJE O KURSIE

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, produkty wliczone są w cenę kursu. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Do dyspozycji mamy nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach max 4 osobowych. Kursanci otrzymują komplet materiałów szkoleniowych. Na zakończenie kursu wystawiany jest Certyfikat w języku polskim jest również możliwość domówienia certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą 50zł. Szkolenia odbywają się przy ulicy Bohaterów Warszawy 109-4 w Szczecinie w Centrum Szkoleniowym Klinika Urody CMC.

W celu rezerwacji terminu szkolenia należy wpłacić zadatek bezzwrotny w wysokości 20% ceny netto kursu. W przypadku dokonania przez Kursanta przedpłaty zadatku na poczet szkolenia i rezygnacji z udziału w nim. Kursantowi nie przysługuje zwrot wpłaconego zadatku. Zadatek należy wpłacić maksymalnie tydzień po wcześniejszym ustaleniu terminu kursu na konto

Celina Milejko al. Bohaterów Warszawy 109-4
70-371 Szczecin
Bank PEKAO SA IV Oddział w Szczecinie
Nr konta PL 77 1240 3930 1111 0010 0477 9701 przelewy w PLN

W części praktycznej modelki są zapisywane przez Centrum Szkoleniowe CMC jest również możliwość przyjścia z własną modelką należy jednak zgłosić to wcześniej 506 509 225, 91 4850 020 wyjątkiem są kursy jednodniowe gdzie kursant musi sam przyprowadzić !. Modelki opłacają jedynie symboliczną kwotę za zużycie materiału. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzyma 5% rabatu na zakupy w naszej Hurtowni Kosmetycznej znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej 77 w Szczecinie. W celu wystawienia Faktury należy doliczyć do ceny netto 23% V.