RZĘSY 8D Mega Volume

czas trwania 1 dzień 6-8h, koszt 1400 zł cena netto

Gęste i długie rzęsy stanowią wyjątkową ozdobę oka, która przyciąga wzrok i dodaje spojrzeniu powabu. Aplikowane sztuczne rzęsy nie obciążają naturalnych włosków i nie wywołują ich uszkodzeń. Zakładane rzęsy wyróżniają się pięknym, naturalnym wyglądem, dzięki czemu dopasowują się do kształtu oczu i wydobywają z nich, to co najlepsze.Bardzo cieniutkie rzęski dają efet ekstremalnego zagęszczenia,czerni ,delikatności w noszeniu.Oko staje się bardzo wyraziste.

Na kurs prosimy przyprowadzić własne modelki.

PROGRAM KURSU

Część teoretyczna:

- BHP stylistki

- przygotowanie stanowiska pracy

- omówienie przeciwskazań do zabiegu

- budowa oka

- zapoznanie się z kosmetykami

- omówienie rodzajów klejów, pęset

- technika tworzenia wachlarzy

- kierunkowość rzęs

- dopasowanie długości rzęs

- omówienie etapów zabiegu

Część praktyczna:

- przygotowanie modelki do zabiegu

( dokładne oczyszczenie rzęs )

- nauka tworzenia samodzielnych kępek

- pielęgnacja domowa dla klientki

- praca z modelkami

INFORMACJE O KURSIE

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, produkty wliczone są w cenę kursu. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Do dyspozycji mamy nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach max 4 osobowych. Kursanci otrzymują komplet materiałów szkoleniowych. Na zakończenie kursu wystawiany jest Certyfikat w języku polskim jest również możliwość domówienia certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą 50zł. Szkolenia odbywają się przy ulicy Bohaterów Warszawy 109-4 w Szczecinie w Centrum Szkoleniowym Klinika Urody CMC.

W celu rezerwacji terminu szkolenia należy wpłacić zadatek bezzwrotny w wysokości 20% ceny netto kursu. W przypadku dokonania przez Kursanta przedpłaty zadatku na poczet szkolenia i rezygnacji z udziału w nim. Kursantowi nie przysługuje zwrot wpłaconego zadatku. Zadatek należy wpłacić maksymalnie tydzień po wcześniejszym ustaleniu terminu kursu na konto

Celina Milejko al. Bohaterów Warszawy 109-4
70-371 Szczecin
Bank PEKAO SA IV Oddział w Szczecinie
Nr konta PL 77 1240 3930 1111 0010 0477 9701 przelewy w PLN

W części praktycznej modelki są zapisywane przez Centrum Szkoleniowe CMC jest również możliwość przyjścia z własną modelką należy jednak zgłosić to wcześniej 506 509 225, 91 4850 020 wyjątkiem są kursy jednodniowe gdzie kursant musi sam przyprowadzić !. Modelki opłacają jedynie symboliczną kwotę za zużycie materiału. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzyma 5% rabatu na zakupy w naszej Hurtowni Kosmetycznej znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej 77 w Szczecinie. W celu wystawienia Faktury należy doliczyć do ceny netto 23% V.