Indywidualne lekcje makijażu

czas trwania 1 dzień, 6h, koszt 399 zł cena netto

Jeśli do tej pory makijaż sprawiał Ci trudność i nigdy nie miałaś okazji nauczyć się jakie kolory do Ciebie pasują lub jak poprawnie wykonturować twarz – zapraszamy na indywidualne lekcje makijażu. Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. W klimacie kosmetyków i tematyce poświęconej makijażowi nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta. Pokażę jak sprawić by cera była jednolita i promienna, jak zatuszować cienie pod oczami, jak ukryć niedoskonałości oraz jak odmłodzić się makijażem.

PROGRAM KURSU

  • Analizę zawartości kosmetyczki Klientki 
  • Analizę kształtu twarzy, oka oraz ustalenie rodzaju cery i dobranie do niej odpowiedniego rodzaju podkładu.
  • Dobór i omówienie kolorystyki makijażu stosownie do typu urody Klientki 
  • Część praktyczna: naukę wykonania na sobie makijażu korekcyjnego (maskujemy mankamenty i wydobywamy mocne strony) oraz upiększającego makijażu dziennego typu „makeup no makeup” (dyskretny, szybki makijaż na dzień, który daje efekt promiennej, wypoczętej buzi) oraz makijażu o zwiększonej intensywności.
  • Część praktyczna: wizażystka maluje etapami jedną stronę twarzy, zaś Klientka odwzorowuje makijaż krok po kroku na drugiej połowie buzi, co pozwala poznać właściwe ruchy i zakres pracy pędzlami oraz konsystencję i właściwości używanych podczas lekcji kosmetyków

INFORMACJE O KURSIE

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Wszystkie kosmetyki, produkty wliczone są w cenę kursu. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Do dyspozycji mamy nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach max 4 osobowych. Kursanci otrzymują komplet materiałów szkoleniowych. Na zakończenie kursu wystawiany jest Certyfikat w języku polskim jest również możliwość domówienia certyfikatu w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą 50zł. Szkolenia odbywają się przy ulicy Bohaterów Warszawy 109-4 w Szczecinie w Centrum Szkoleniowym Klinika Urody CMC.

W celu rezerwacji terminu szkolenia należy wpłacić zadatek bezzwrotny w wysokości 20% ceny netto kursu. W przypadku dokonania przez Kursanta przedpłaty zadatku na poczet szkolenia i rezygnacji z udziału w nim. Kursantowi nie przysługuje zwrot wpłaconego zadatku. Zadatek należy wpłacić maksymalnie tydzień po wcześniejszym ustaleniu terminu kursu na konto

Celina Milejko al. Bohaterów Warszawy 109-4
70-371 Szczecin
Bank PEKAO SA IV Oddział w Szczecinie
Nr konta PL 77 1240 3930 1111 0010 0477 9701 przelewy w PLN

W części praktycznej modelki są zapisywane przez Centrum Szkoleniowe CMC jest również możliwość przyjścia z własną modelką należy jednak zgłosić to wcześniej 506 509 225, 91 4850 020 wyjątkiem są kursy jednodniowe gdzie kursant musi sam przyprowadzić !. Modelki opłacają jedynie symboliczną kwotę za zużycie materiału. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzyma 5% rabatu na zakupy w naszej Hurtowni Kosmetycznej znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej 77 w Szczecinie. W celu wystawienia Faktury należy doliczyć do ceny netto 23% V.