O nas

„Akademia CMC” to Centrum Szkoleniowe mieszczące się w Centrum Szczecina.

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów i szkoleń z szerokiego zakresu kosmetyki, w tym m.in.:

stylizacji paznokci, podologii, przedłużania rzęs, makijażu permanentnego i wizażu.

Nasza oferta szkoleniowa jest systematycznie uzupełniania o pojawiające się na rynku nowości, np. przedłużanie rzęs czy manicure japoński. Niezwykle istotne jest dla nas bowiem zadowolenie klientów i profesjonalne przygotowanie ich do pracy.

Najlepsze szkolenia kosmetyczne czekają na Ciebie! Skorzystaj z naszych szkoleń oraz pomocy finansowej Urzędu Pracy (koszt szkoleń i dodatki szkoleniowe, pożyczki z Funduszu Pracy). Każdy zarejestrowany w Urzędzie Pracy może dzięki odpowiednim dofinansowaniom zapewnić sobie własne źródło dochodu.

Dzięki unikalnym programom szkoleniowym, wielkiej pasji dydaktycznej naszych instruktorów, popartej wieloletnim doświadczeniem kosmetycznym, a także indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika zajęć – nasze kursy należą do najlepszych w całym kraju.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli. Kadrę dydaktyczną stanowią zarówno nauczyciele szkół wyższych, jak i kosmetolodzy, wizażystki, charakteryzatorki (współpracując na stałe z Metamorfozą). Osoby te chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wprowadzają uczniów w tajniki zawodu.